SENARAI AJK PEMUDA UMNO BAHAGIAN SEPUTEH 2008-20011


MAKLUMAT PERHUBUNGAN AJK PEMUDA W.P| MAKLUMAT PERHUBUNGAN AJK PEMUDA BAHAGIAN | SEKRETARIAT

KEPONG | BATU | WANGSA MAJU | SEGAMBUT | SETIAWANGSA | TITIWANGSA | BUKIT BINTANG | LEMBAH PANTAI | SEPUTEH | CHERAS | BDR TUN RAZAK | PUTRAJAYA | LABUAN |

SENARAI EXCO PEMUDA UMNO BAHAGIAN SEPUTEH 2008-20011


Bil
Nama
Jawatan
No.KP
No.Hp
No.Tel pej. dan rumah
No.Fax pej. dan rumah
Alamat
CAWANGAN & JAWATAN DI PERINGKAT CAWANGAN
1
Zainal Abidin Mohamad

Pengerusi Tetap

720213-08-5761

016-979 4167

Lot PT 6219 Jalan 109F Taman Danau Desa
Jalan Kelang Lama
58100 Kuala Lumpur

Budiman

2
Ahmad Kamal

Timb. Peng. Tetap

650601-08-5607

019-375 8355

D-7-3 PPR Laksamana Jalan Keledek off Jalan Peel
Cheras
55100 Kuala Lumpur

Persiaran Seputeh
Ketua Penerangan

3

Mohd Razlan Bin Muhammad Rafii

Ketua

740131-10-5181

019-214 1211

03-7981 4964

37 Jalan 11/108
Taman Salak Jaya
57100 Kuala Lumpur

Taman Salak Jaya
Ketua Pemuda

4

Mohd Badrul Ezan Mohd Yusof

Naib Ketua

771107-14-5169

012-973 7963

03-4023 5729

03-4023 5730

28-6-2 Jalan 4/60
Diamond Square
Off Jalan Gombak
53000 Kuala Lumpur

Taman Bukit Seputeh
Setiausaha Cawangan

5

Mohd Irwan Rizal

Penolong Setiausaha

810208-14-5829

012-239 0079

03-4143 5303

03-4142 5303

10d-01-03-001 Blok 1
Sri Ledang Condo
Seksyen 10 Wangsa Maju
53300 Kuala Lumpur

Taman Gembira
Timb. Ketua Cawangan

6

Mohamad Ghazali Zainal Abidin

Penolong Bendahari

740803-10-5441

019-600 0271

03-9285 0271

89963536

No 27 Jalan Nirwana 38 Taman Nirwana A
68000 Selangor D. Ehsan

Taman OUG
Ahli

7

Mohd Rozzy Mohamad

Ketua
Penerangan

690227-05-5219

019-341 2934

C4-02
Pangsapuri Sri Penara Bandar Sri Permaisuri Cheras Kuala Lumpur

Taman Sg Besi
Ketua Penerangan

8

Maizal Ashwad Dawod

Setiausaha Kerja

730407-14-5071

017-638 4911

A-4-10 Blok A
Pangsapuri Enggang
Jalan BK 6F
Bandar Kinrara
47100 Puchong

Seri Mega
Ketua Pemuda

9

Mohd Fairoz Shahrom

Ahli Jawatankuasa

821212-06-5585

017-285 8124

Lot PT 6219 Jalan 109F Taman Danau Desa
Jalan Kelang Lama
58100 Kuala Lumpur

Desa Utama
Ketua Pemuda

10

Sulaiman Hussin

Ahli Jawatankuasa

770106-14-5373

016-386 2525

03-7983 5787

60-3A Jalan 6/116B
Kuchai Entrepreneurs Park Jalan Kuchai Lama
58200 Kuala Lumpur

Changkat Desa
Ketua Pemuda

11

Basiron Sulaiman

Ahli Jawatankuasa

730803-06-5313

012-391 9506

03-7983 9898

2-4-16 Jalan 1/108C
Taman Sungai Besi
57000 Kuala Lumpur

Taman Sungai Besi
Ketua Pemuda

12

Azizan Md Nordin

Ahli Jawatankuasa

690831-11-5433

012-698 6520

01-04-03 Perumahan Awam DBKL 1A
Kampung Kerinchi
59200 Kuala Lumpur

Seputeh
Ketua Pemuda

13

Ab Rahman Hassan

Ahli Jawatankuasa

608308-07-5335

014-220 9268

Blok B Tingkat 7 Pintu 11
Seri Penara
Jalan Permairsuri 1
Cheras
56000 Kuala Lumpur

Taman OUG
Ketua Pemuda

14

Rahmat Hidayat Bin Jaafar

Ahli Jawatankuasa

760424-14-5097

012-231 6202

A10-17 Blok A
Pangsapuri Sri Enggang
Jalan BK 6F
Bandar Kinrara
47100 Puchong

Seri Mega
Naib Ketua Pemuda

15

Azlan Harris Sulieman

Ahli Jawatankuasa

760521-14-5785

019-277 0731

03-2698 6675

03-2698 4181

No. 35
Jalan Taman Seputeh 2 Tmn Seputeh
58000 Kuala Lumpur

Desa Permai
Ketua Pemuda

16

Ahmad Fauzan Mohd Nahar

Ahli Jawatankuasa

810906-01-6645

019-387 8729

03-4143 5303

03-4142 5303

B 7-2
Gurney Heights Condo Jalan Bukit Keramat 54000 Kuala Lumpur

Taman Bukit Seputeh
Naib Ketua Pemuda

17

Mohd Fazlin Mohd Yatim

Ahli Jawatankuasa

730312-05-5145

012-391 7571

A-14-10
Teratak Muhibbah 1
Taman Desa
58100 Kuala Lumpur

Taman Desa
Ketua Pemuda

18

Ahmad Suhaimi Mohd Salleh

Ahli Jawatankuasa

700710-08-5107

016-397 3470

No. 60 Blok Maya Jalan Kosas Utama 1
Taman Kosas
68000 Ampang

Abadi Indah
Ketua Pemuda

19

Mohd Kassim Mat Jais

Ahli Jawatankuasa

750102-08-7921

012-349 4970

03-7981 0292

No. 146
Jalan Mega Mendung
Off Jalan Klang Lama
Kuala Lumpur

Dato’ Panglima Garang
Ketua Pemuda

20

Mohd Masri @ Ajib Abu Bakar

Ahli Jawatankuasa

790924-01-6443

012-640 0300

D13-6 PPR Muhibbah
Jalan 2/155
Off Jalan Puchong
58200 Kuala Lumpur

Kampung Petaling
Ketua Pemuda

21

Rohisham Jamaluddin

Ahli Jawatankuasa

720921-08-6001

012-385 6645

No. 3-4-18 Blok 3
Jalan 7/11 6B
Kuchai Entrepreneurs Park
58200 Kuala Lumpur

Petaling Utara
Ketua Pemuda

22

Zafizan Mat Tahar

Ahli Jawatankuasa

-

012-295 9581

Lot PT 6219 Jalan 109F Taman Danau Desa
Jalan Kelang Lama
58100 Kuala Lumpur

Taman Bahagia
Ketua Pemuda

23

Ahmad Farid Yahya

Ahli Jawatankuasa

830318-14-5211

012-633 1803

Lot PT 6219 Jalan 109F Taman Danau Desa
Jalan Kelang Lama
58100 Kuala Lumpur

Taman Yarl
Ketua Pemuda

24

Jamal Azhar Abdullah Hadi

Ahli Jawatankuasa

711112-06-5329

012-363 9171

A-G-5 Flat Taman Dagang
68000 Ampang

Permatang Pasir
Ketua Pemuda

25

Adnan Md Isahak

Ahli Jawatankuasa

-

016-250 8066

Lot PT 6219 Jalan 109F Taman Danau Desa
Jalan Kelang Lama
58100 Kuala Lumpur

Budiman
Ketua Pemuda